XCOM 2 Alien Hunters - PC

Kód: 2027
Neohodnoceno
100 Kč 82,64 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

Transformuje za pomoci působivé nové výzbroje a výstroje vojáky XCOM do elitní jednotky lovců vetřelců, aby se mohli postavit novým mimozemským vládcům, kteří vaše jednotky pronásledují napříč celou kampaní. Součástí balíčku jsou také kosmnetická vylepšení vojáků a Avegeru, a také nová výpravná mise, ve které se centrální důstojník Bradford za pomoci jednoho starého přítele ujme velení jednotky. Je třeba vlastnit základní hru XCOM 2.

Detailní informace

Detailní popis produktu

XCOM 2 Collection - PC

 

XCOM 2 Collection obsahuje: základní hru XCOM 2 XCOM 2 War of the Chosen XCOM 2Reinforcement Pack XCOM 2 Resistance Warrior Pack XCOM 2: Zemi vládnou mimozemšťané, kteří lidstvu slibují zářnou budoucnost, zatímco potají kují zlověstný plán. Jakožto velitel partyzánské jednotkytváří v tvář nepravděpodobným šancím musíte zažehnout celosvětový odboj, abystezneškodnili mimozemskou hrozbu a zachránili lidskou rasu před vyhlazením.

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam: 1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU STEAM“. 2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET" a pokračujte dle pokynů. 3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam. 4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“. 5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci. 6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her. 7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit. 8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: RPG, Strategie
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: