XCOM 2 War of the Chosen - PC

Kód: 2073
140 Kč 115,70 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

XCOM® 2: War of the Chosen přidává rozsáhlý nový obsah do boje proti ADVENTu, ve které se utvoří dodatečné frakce odporu, aby zneškodnily mimozemskou hrozbu na Zemi. V reakci na to se objevuje nový nepřítel “Chosen” s jediným cílem: znovu zajmout Commandera. Toto rozšíření obsahuje nové třídy hrdinů, které budou čelit novým protivníkům známým jako “Chosen”, nové nepřátele, mise, prostředí a prohloubenou strategickou hratelnost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

XCOM 2 War of the Chosen - PC

 

  • XCOM® 2: War of the Chosen, rozšíření pro cenami ověnčenou strategickou hru roku2016.
  • XCOM® 2: War of the Chosen přidává novýobsah v boji proti Adventu, ve které utvoří dodatečné frakce odporu, aby zneškodnily mimozemskou hrozbu na Zemi. V reakci na to se objevuje nový nepřítel “Chosen” s jediným cílem: znovu zajmout Commandera. Toto rozšíření obsahuje nové třídyhrdinů, které budou čelit novým protivníkům známým jako “Chosen”, nové nepřátele, mise, prostředí a prohloubenou strategickou hratelnost.

 

Nové frakce a třídy hrdinů

Tři dodatečné frakce se vynořily na podporu pozemského hnutí odporu – Reapers, Skirmishers a Templars –, každá z nich mávlastní jedinečné schopnosti a protichůdnou filosofii. Tyto frakce poskytují silné vojáky hrdinské třídy, které vám pomohou v misích, a také nové příležitostipro strategickou hloubku.

 

Chosen

Chosen jsou ti nejzákeřnější nepřátelé,kterým XCOM kdy čelilo, přičemž každý májedinečné silné i slabé stránky, o kterých se dozvíte v nové kampani. Chosen sesnaží ulovit velitele a unesou, vyslechnou a zabijí vojáky XCOMu, aby svůj cílsplnili. Chosen také mohou narušit strategickou vrstvu a zhatit celosvětové operace XCOMu. Najděte a vypleňte pevnosti Chosen, abyste se tohoto nepřítele zbavili nadobro.

 

Nové hrozby od mimozemšťanů a Adventu

Na bojiště se proplížil smrtelně nebezpečný nový mimozemšťan jménem Spectre, který je schopný vytvářet temné kopie vojáků XCOMu. Osvojte si novou taktiku, abyste se dokázali postavit nejen jemu, ale ivýbušným útokům ADVENT Purifier a psionicky nabitému ADVENT Priest.

 

Nová prostředí a úkoly misí

Zapojte se do taktických misí napříč novými prostředími od opuštěných měst zpustošených během původní invaze mimozemskými biozbraněmi přes podzemní tunely po xenomorfované oblasti v divočině.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: RPG, Strategie
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: