Call of Duty: Black Ops Cold War

Kód: 2270
Neohodnoceno
1 980 Kč 1 636,36 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

battle-net Battle.net - Aktivace

Pokračovaní oblíbené série Call of Duty: Black Ops vás zavede do období studené války. Musíte spojit síly s legendárními i novými agenty, abyste dokázali zachránit svět před destabilizací. Sledujte záhadnou osobu, která má za cíl rozvrátit globální rovnováhu. Poradíte si se všemi nástrahami, které vás na vaší cestě čekají? Dokážete zničit plán připravovaný po několik desetiletí?

Detailní informace

Detailní popis produktu

Call of Duty: Black Ops COLD WAR

Ikonická Black Ops série se vrací ve zbrusu nové podobě další generace jako Call of Duty®: Black Ops Cold War – přímé pokračování k původnímu a fanoušky oblíbenému Call of Duty®: Black Ops.


SINGLE PLAYER

Black Ops Cold War vrhne fanoušky do zákulisí studené války a geopolitických bitev na začátku 80. let.

Nic není tak, jak se zdá v poutavé kampani jednoho hráče, kde dojde ke konfrontaci hráče tváří v tvář s historickými postavami a tvrdou realitou v průběhu bojů po celém světě napříč ikonickými místy, jakými jsou východní Berlín, Vietnam, Turecko, sovětská Moskva a další.

Jako elitní vojáci budete následovat stopy tajemné postavy jménem Perseus, která má za účel destabilizovat globální rovnováhu moci a průběh historie.

Pronikněte do temného jádra globálního spiknutí spolu s ikonickými postavami Woodse, Masona a nových elitních vojáků, kteří se pokoušejí zamezit více jak deset let plánovanému spiknutí
MULTIPLAYER

Kromě kampaně poskytuje Black Ops Cold War další generaci boje pro více hráčů a zcela nový zombie zážitek, včetně sdíleného obsahu s úspěšným free-to-play Call of Duty Warzone battle royale.

Black Ops Cold War bude obsahovat napříč konzolovými generacemi crossplay i postup s crossplay podporou pro všechny hráče hrající společně.

Black Ops Cold War nabídne také systém Battle Pass, který dodatečně nabídne další obsah po vydání hry, včetně map a režimů pro více hráčů, zkušenostních bodů, zombies a dalšími robustními plány komunitních akcí ve hře.

Black Ops Cold War obsahuje sdílený postup spolu s Call of Duty Warzone a přiává nové položky inventáře, které mohou být používany v obou hrách. Navíc hráči Warzone budou mít přístup k obsahu z Modern Warfare , který získali dříve jako například plany zbraní. Více informací ohledně Black Ops Cold War a Warzone bude oznámeno později.

Více informací

Activision Blizzard je jedním z největších herních vydavatelů současnosti. Activision nabízí hry se značkou Call of Duty, Prototype, Tony Hawk, Skylanders, Guitar Hero a další, Blizzard je zase proslulý sériemi Diablo, Warcraft, World of Warcraft a Starcraft.

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Akční, FPS
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Battle.net

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: