Call of Duty: Modern Warfare 3 - PC

Kód: 927
949 Kč 784,30 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

steam Steam - Aktivace

Call of Duty: Modern Warfare 3 je pokračováním úspěšné FPS série, ve které se hráči ocitají na bitevních polích celého světa v různých érách. Ve trojce si v rámci 15 misí vyzkouší jaké to je válčit s moderními zbraněmi hromadného ničení ve světových metropolích jako jsou Londýn, New York, Paříž nebo i Praha.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Call of Duty: Modern Warfare 3 - PC

Příběh Modern Warfare 3 přímo navazuje na závěr druhého dílu, kdy byla odpálena atomová nálož, která vyřadila z provozu veškerá elektronická zařízení. Dějištěm Modern Warfare 3 se stane městské prostředí, které bude podobné jako v Modern Warfare 2. Po ulicích a v husté zástavbě se do válčení zapojí tanky či jiné vojenská vozidla. Bojovat se bude na rozlehlejších mapách se zničitelným prostředím.

Minimální konfigurace: Procesor: Intel Pentium 4 3 GHz, nebo AMD Athlon 64 3200+ Paměť: 512 MB RAM (1GB RAM Vista) Grafická karta: Nvidia GeForce 6xx, Ati Radeon 1600 XT a výše Harddisk: 16 GB volného místa Operační systém: Windows XP, Vista.

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: FPS
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Steam

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: