Call of Duty: Black Ops 4 - PC

Kód: 818
Neohodnoceno
1 460 Kč 1 206,61 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

battle-net Battle.net - Aktivace

Již čtvrté pokračování z cyklu Black Ops, který patří k oblíbeným zastavením série Call of Duty. O vývoj se opět stará studio Treyarch, autoři oblíbeného dílu World at War a tvůrci vlastního Black Ops spin-offu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Call of Duty: Black Ops 4 PC

 
Doba pokročila a společně s ní i herní průmysl. Čím dál častěji se objevovaly názory, že single-player již hráče tolik neláká a postupně zanikne. Proto se při tvorbě nového Black Ops tvůrci odhodlali k odvážnému kroku single-player do hry vůbec nedávat. Tuto změnu však téměř nezaregistrujete, protože si pro vás vývojáři připravili velké množství jak graficky, tak logicky propracovaných herních módů, otevřených oblastí, neohrožených specialistů nebo všemožně upravitelných zbraní. Mezi novinkami nechybí ani aktuálně nejoblíbenější multi-playerový žánr Battle Royal, který se v mnohém nechal inspirovat těmi nejúspěšnějšími tituly ve své kategorii.
 
 

Nechte se pohltit detaily

Od posledního dílu Black Ops uplynuly téměř 3 roky, a tak se od novinky pochopitelně očekává realističtější grafika a propracovanější detaily. Z tohoto hlediska hra rozhodně nezklame. Hned na první pohled si všimnete například intenzivnějších barev, propracovanějších detailů nebo vylepšené simulace přírodních živlů.
 
 

Hrajte s přáteli i s nepřáteli

Hra poprvé nabídne pouze režim hry více hráčů, což v dnešní době pravděpodobně není nijak velká ztráta. V týmech se svými přáteli můžete hrát třeba klasický deathmatch nebo nově i nejoblíbenější herní žánr Battle Royal. Ten se ostatním hrám ze stejného žánru principiálně podobá, ale obsahuje mnohá vylepšení, kterých se dočkáte pouze v Black Ops. Například, když přistanete na mapě a postupně si rozšiřujete svůj zbrojní arsenál, můžete narazit na zombie, které s největší pravděpodobností střeží velmi cenné vybavení.
 
 

Staňte se specialistou

Stejně jako v předchozím díle se do boje můžete vydat jako jeden z celkem 10 specialistů. Každý z nich má navíc své dvě speciální dovednosti, jejichž použitím můžete získat velkou strategickou výhodu nad nepřítelem. Výběr specialisty byste si však měli pro každou oblast důrazně promyslet, protože jejich speciální dovednost může mít v některých místech méně praktické využití. S promýšlením své taktiky se budete dozajista setkávat i během celé hry, protože ve hře zmizelo automatické léčení, a vy tak budete muset zdravím šetřit a nechovat se jako lidský štít.
 
 

Vylepšujte své zbraně k dokonalosti

Nejen, že nabízený arzenál čítá velké množství zbraní, ale vy máte navíc možnost tyto zbraně neustále vylepšovat. A tím nejsou myšleny pouze jejich fyzické vlastnosti, jako je přesnost, poškození nebo síla zpětného rázu, ale také jejich vizuální podoba. Nic vám tedy nebrání v přidávání a vymýšlení elegantních různobarevných obrazců na vaši pušku.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: FPS
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Battle.net

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: